Top 5 miejsc w październiku,

czyli gdzie wybrać się w tym miesiącu


Myślisz o urlopie w październiku i nie wiesz jakie miejsce wybrać? Długi urlop w tropikach czy szybki city brak na kilka dni? Oto 5 moich propozycji, które będą idealne na różne okazję. 🙂

  • Lazurowe Wybrzeże – październik to dobry moment na szybki wypad do Nicei lub Monaco. Miejsca są zdecydowanie warte zobaczenia, a o tej porze roku jest tam mniej turystów. Dobra opcja na kilkudniowy wypad.

  • Kreta – gdy u nas zaczyna robić się zimno i szaro, na Krecie wciąż jest lato. A turystów jest już coraz mniej. 😉 Super miejsce na złapanie jeszcze promieni słońca przed zimą.

  • Turcja – dla każdego, kto uwielbia świetne hotele i plażowanie. Turcja kusi tanimi cenami i świetną pogodą w październiku.

  • Wyspy kanaryjskie – tutaj to jest dopiero lato! Główny sezon na tych hiszpańskich wyspach zaczyna się właśnie na jesieni. Wybór macie spory: Fuerteventura, Teneryfa, Lanzarote, a może Gran Canaria?

  • Algarve, Portugalia – piękne plaże i niezapomniane widoki! Jeśli lecisz na dłużej możesz wybrać wakacje z biurem podróży. Chcesz wyskoczyć na kilka dni? Poszukaj tanich lotów do Faro. 🙂

Które z tych miejsc najbardziej Was kusi? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.